Proje

Prefabrik olarak düşünülen yapının zemin işlemleri, dayanıklılığının testleri yapıldıktan sonra projelendirme aşamalarına geçilir ve istekleriniz projede teknik olarak şekillendirilir.

Betonarme Prefabrik’te herşey projeye bağlı gerçekleşmektedir. gerek altyapı, gerek üstyapı proje aşamasında belirlenir ve sizi herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

READ MORE

Üretim

Proje aşaması bittikten sonra şantiye altyapı esnasında iken 55.000 m² üretim sahamız iklim şartlarından etkilenmeksizin yardımcı elemanları üretmeye başlar.

Önüretimli prefabrik yapı elemanları TSEK-118 standarlarına uygun olarak üretilir. Öngerme sayesinde yüksek dayanıklığa erişen elemanlar prefabrik yapılarınızı güvenli bir hale getirmektedir.

READ MORE

Montaj

Yapı Elemanları üretilirken altyapının da bitmesiyle montaja eşzamanlı olarak start verilir.

Önce Prefabrik Kolonlar daha sonrasında cephe panelleri ve devamında makaslar, aşıklar olarak devam eden montaj aşamaları kısa bir süre içerisinde bitecektir. Belirtilen süreler içerisinde biten inşaat süreci iş planınızın aksamamasını sağlayacaktır.

READ MORE

Kontrol

Uzman kadromuz ve mühendis ekibimiz gerek inşaat bitiminde gerekse inşaat esnasında devamlı kontrol raporlarını almaktadır.

Mavitaş olarak sizlere güvenli yapılar sunmak için tüm kontrol mekanizmalarını iş ayırt etmeksizin kullanmaktayız.

Mavitaş Güvenli Yapılar İnşa Etmekten Mutluluk Duyar.

İLETİŞİM

Mavitaş Prefabrik A.Ş.

Betonarme Prefabrik Yapı Elemanları Üretimi

İLETİŞİM

Prefabrik Fabrika Nasil Yapilir